تلفن: 02191300926 _ واتساپ: 09129158913

چگونه اقامت دائم اروپا را دریافت کنیم

سپتامبر 17, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

چگونه اقامت دائم اروپا را دریافت کنیم

راههای اخذ اقامت اروپا  کدام است ؟ کدام راه آسان و در عین حال مطمئن است ؟ برای دریافت اقامت دائم اروپا چه مقدار زمان نیاز است؟ اگر شما هم به دنبال یافتن این جواب ها هستید مطلب زیر را دنبال کنید.

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور بسیاری از هموطنان ما تصمیم به خروج از کشور و دریافت اقامت دائم  اروپا را دارند. اما متاسفانه بعضی افراد باعدم داشتن اطلاعات کافی بعد از صرف هزینه های هنگفت دچار مشکل های فراوانی برای دریافت اقامت میشوند که در اینجا لازم و ضروری است بدانیم میزان سرمایه لازم برای انجام اینکار و همچنین مدت زمان لازم چقدر است؟ جواب اینست که از لحاظ میزان سرمایه و وقت مورد نیاز میتوانیم کشور ها را به چند گروه تقسیم کنیم که در متن به صورت مختصر به آن اشاره میکنیم.

کشورهایی نظیر هلند اتریش آلمان  اسپانیا و… که میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع کار در آنها  بالا و همچنین مدت زمان لازم برای دریافت کارت اقامت طولانی است.

و دسته دوم کشورهایی نظیر چک و اسلواکی و لهستان و… است که به میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع کسب و کار در آنها پایین تر و همچنین مدت زمان کمتری برای دریافت کارت اقامت لازم است.

روشهای اخذ اقامت دائم اروپا

اخذ اقامت از طریق تحصیل . اخذ اقامت از طریق ازدواج . سرمایه گذاری. تمکن مالی یا ثبت شرکت که یک از پرطرفدارترن روشهای کسب کارت اقامت دائم اروپا است که در این  مورد آخر هم به نوعی اقامت و هم کار شما در کشور مقصد تامین شده میباشد

لازم به ذکر است در هر مرحله مشاوران ما در شرکت یورو اقامت آماده کمک و راهنمایی به شما دوستان عزیز میباشند

1.عدم نیاز به سرمایه ی بسیار بالا

2.دریافت اقامت برای تمام هیئت مدیره شرکت و همچنین خانواده آنها (فرزند زیر 18 سال)

3.عدم نیاز به داشتن تسلط به زبان انگلیسی

4.امکان رفت و آمد آزادانه به تمامی آن کشورهایی که جزو اتحادیه شنگن هستند.

5.افتتاح حساب بانکی با نام خودتان در بانکهای  اروپایی

  1. مالکیت تمام و کمال آن شرکتی که با نام تجاری خود ثبت نموده اید

و در آخر نداشتن محدودیت سنی برای دریافت اقامت دائم اروپا که تمامی این موارد آن چیزی است که کسیکه قصد مهاجرت  و اخذ اقامت اروپا  را دارد برای آسودگی خاطر از موقعیت شغلی خود در یک محیط نا آشنا احتیاج دارد

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت دائم اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره با واتس اپ