تلفن: 02191300926 _ واتساپ: 09129158913

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

سرمایه گذاری در اسلواکی یکی از راه های اخذ اقامت اروپا و اسلواکی است. هر ساله میلیون ها تبعه خارجی که  ماجراجویان ، توریست ها و یا خانواده ها آن را تشکیل میدهند، در اسلواکی به دور هم میایند.  اخیرا، دولت توجه سرمایه گذاران خارجی را نیز به خود جلب کرده است، زیرا اسلواکی به عنوان یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد در کل اتحادیه اروپا شناخته شده است. صنایع اصلی تولید خودرو، مهندسی برق و انرژی هسته ای به سرعت در حال گسترش است و اسلواکی را به عنوان محل اصلی برای اتباع خارجی برای سرمایه گذاری در بازارهای جدید و رو به ترقی تبدیل کرده است.

ویزای تجاری موقت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

اخذ اقامت اروپا و اسلواکی نیازمند طی یک سری مراحل می باشد. یک سرمایه گذار خارجی که به دنبال ورود و سرمایه گذاری در اسلواکی است، باید برای اجازه اقامت موقت درخواست کند. برای دریافت مجوز، سرمایه گذار درخواستی را به سفارت اسلواکی در کشور اصلی سرمایه گذار ارائه می دهد.

این درخواست باید توضیح مفصلی از اهداف مربوط به کسب و کار سرمایه گذار را در طول اقامت داشته باشد مانند یک مجوز عملیاتی یا طرح کسب و کار.  اثبات این که سرمایه گذار دارای سابقه خالص قانونی است و اثبات این که سرمایه گذار دارایی های کافی برای تامین و حمایت از اقامت خود در کشور را دارد. علاوه بر این، برنامه باید شامل اظهارات حساب بانکی کسب و کار سرمایه گذار، مدارکی جهت اثبات این است که سرمایه گذار برای حداقل شش ماه اقامت دارد و شواهدی که نشان دهد سرمایه گذار دارای بیمه بهداشتی اسلواکی است.

مجوز موقت کسب و کار تا سه سال معتبر است و ممکن است برای یک دوره اضافی سه ساله تمدید شود.

اخذ اقامت اروپا و شهروندی از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

هنگامی که سرمایه گذار خارجی پنج سال اقامت دائم را گذراند، می تواند برای اقامت طولانی مدت درخواست کند. پس از هشت سال، سرمایه گذار می تواند برای شهروندی اسلواکی از طریق یک روش قانونی به نام قبول تابعیت اقدام کند.

این برنامه ها می توانند پیچیده و وقت گیر باشند. به همین علت توصیه می شود که سرمایه گذاران علاقه مند با وکلا و کارشناسان ما برای کمک به آنها جهت اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در اسلواکیتماس بگیرند.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط سرمایه گذاری در اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

تماس با دفتر ایران

خط ویژه: 91300926 (با کد تهران)

شماره واتس اپ: 00989129158913 (برای ساعات عیر اداری)

سایر مطالب مرتبط

اقامت اروپا
یلدا جان فدا

خرید هتل در اروپا

خرید هتل در اروپا خرید هتل در اروپا و تجارت هتل راه مناسبی برای سرمایه گذاری و افزایش سرمایه شما است. فروش و خرید هتل

Read More »
× مشاوره با واتس اپ