تلفن: 02191300926 _ واتساپ: 09129158913

راه اندازی کسب و کار در لهستان و کسب اقامت اروپا

آگوست 15, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

راه اندازی کسب و کار در لهستان و کسب اقامت اروپا

راه ندازی کسب و کار در لهستان میتواند یکی از بهترین راه ها برای کسب اقامت اروپا باشد. به دلیل اقتصاد رو به رشد و قدرتمند لهستان، راه اندازی یک کسب کار در این کشور بسیار سودآور و مفید خواهد بود. در این مقاله قصد داریم تا با این موضوع بسیار مهم آشنا شویم.

راه اندازی کسب و کار در لهستان

بسیاری از افراد برای کسب اقامت اروپا اقدام به راه اندازی کسب و کار در لهستان میکنند. با این حال به دلیل نداشتن دانش کافی در این زمینه، بسیاری از این افراد به نتیجه دلپذیری نمیرسند. به همین دلیل دانستن نکاتی در این باره میتواند بسیار سودمند باشد:

  • شماره PESSEL : قبل از طی کردن مراحل راه اندازی کسب و کار در لهستان، داشتن این کد الزامی است و اگر قبل از شروع روند اداری اقدام به دریافت این کد شود، مراحل کاری بعدی بسیار ساده تر خواهند شد. این کد درواقع شناسه یک فرد در کشور لهستان می باشد و کسانی که این شماره را دارند بسیار به کسب اقامت اروپا نزدیک شده اند.
  • انتخاب نوع بیزینس: سالیانه بسیاری از افراد با راه اندازی کسب و کار در لهستان برای کسب اقامت اروپا اقدام میکنند. به همین دلیل تنوع در این کسب و کارها بسیار زیاد می باشد. توجه به این نکته بسیار مهم است که بازار هر کدام از این کارها همواره در حال تغییر می باشد. بنابراین کسب اطلاعات کافی در این زمینه، قبل از هر اقدامی بسیار مهم می باشد.
  • صبور بودن: یکی از مهمترین نکات در راه اندازی کسب و کار در لهستان صبور بودن است. این موضوع در بسیاری از موارد درنظر گرفته نمیشود. معمولا روند کاری در لهستان برای ایجاد یک کار جدید مستلزم گذر زمان است. به همین دلیل ممکن است این روند به طول بینجامد و صبور بودن در این راه بسیار مهم می باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

یلدا جانفدا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره با واتس اپ