تلفن: 02191300926 _ واتساپ: 09129158913

 زندگی در بلاروس و کسب اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

 زندگی در بلاروس و کسب اقامت اروپا

زندگی در بلاروس یا هر کشور دیگری که منتهی به کسب اقامت اروپا میشود، طبعا با باقی دنیا متفاوت است. بلاروس کشوری است در اروپای شرقی و با جمعیت 9.6 میلیون نفر. پایتخت این کشور مینسک می باشد و این کشور به لحاظ هنر و معماری بسیار غنی می باشد. در این مقاله قصد داریم با زندگی در بلاروس که میتواند منجر به کسب اقامت اروپا شود به صورت خلاصه توضیح دهیم.

 

زندگی در بلاروس و کسب اقامت اروپا

زندگی در یک کشور اروپایی جنبه های مختلفی دارد. از آنجا که این جنبه ها بسیار می باشند، در این مقاله به بررسی مهم ترین موارد از زندگی در بلاروس که آن را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای کسب اقامت اروپا میکند خواهیم پرداخت.

  • مردم: فرهنگ و رفتار مردم با خارجی ها بسیار مناسب میباشد و به همین دلیل زندگی در بلاروس برای یک خارجی میتواند بسیار راحت باشد. مردم این کشور از فرهنگ بالایی برخوردارند و همزیستی بسیار مناسبی دارند.
  • وضعیت کار: برخی از مشاغل در بلاروس دارای حقوق بسیار بالایی می باشند. همین امر باعث شده است بسیاری از افراد از آسیا برای کار به بلاروس بیایند و در نهایت موفق به کسب اقامت اروپا شوند. به طور مثال شغلی مثل برنامه نویسی در این کشور از حقوق بسیار بالایی برخوردار است.
  • هزینه زندگی: زندگی در بلاروس به نسبت بسیاری از کشورها بسیار ارزانتر می باشد. به طورمیانگین زندگی در بلاروس ماهیانه 400 دلار برای یک فرد تنها هزینه دارد که این رقم از بسیاری از کشورهای دیگر کمتر است. همین گزینه کسب اقامت اروپا از طریق این کشور را به یکی از گزینه های بسیار مناسب کرده است.
  • امنیت: زندگی در بلاروس به دلیل امنیت بالا بسیار لذت بخش است. این کشور از امنیت بالایی برخوردار می باشد و نرخ جرم و جنایت در آن بسیار پایین می باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  کسب اقامت اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

تماس با دفتر ایران

خط ویژه: 91300926 (با کد تهران)

شماره واتس اپ: 00989129158913 (برای ساعات عیر اداری)

سایر مطالب مرتبط

اقامت اروپا
یلدا جان فدا

خرید هتل در اروپا

خرید هتل در اروپا خرید هتل در اروپا و تجارت هتل راه مناسبی برای سرمایه گذاری و افزایش سرمایه شما است. فروش و خرید هتل

Read More »
× مشاوره با واتس اپ