تلفن: 02191300926 _ واتساپ: 09129158913

اقامت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت کاری

مهاجرت تجاری به بسیاری از فرصت ها برای کارآفرینان برای سفر به یک کشور خارجی به منظور ایجاد و اجرای یک کسب و کار موفق اشاره می کند. مزایای متعددی برای مهاجرت مبتنی بر کسب و کار وجود دارد که شامل افزایش دسترسی به بازارهای تخصصی در بازارهای خارجی، فرصت های بی نظیر برای گسترش حضور بازار در کشورهای مختلف و دستیابی به مشتریان اضافی و سیاست های مالیاتی خارجی است که به کارآفرینان اجازه می دهد سود خود را حفظ کنند. علاوه بر این، تمامی ویزا های کسب و کار اجازه کسب و کار را به همسر و فرزندان خود را با آنها به کشور خارجی می دهد.

راه های مهاجرت به کانادا از طریق کسب و کار

کانادا در قسمت شمالی قاره آمریکا واقع شده است، کانادا یکی از تاثیر گذارترین و موفق ترین کشورهای جهان محسوب می شود.کانادا به عنوان یک سلطنت مشروطه با دموکراسی پارلمانی فدرال، کشور بسیار توسعه یافته با سیستم های قضایی و دادرسی محسوب می شود، نرخ بیکاری پایین، نرخ جرم کم، سلامت عمومی، سیستم آموزش عالی معتبروفرهنگی غنی باعث می شود که در جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف کشور نمایش داده شود.

 

سرمایه گذاری در هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از دو منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین است و در نزدیکی ساحل جنوبی چین واقع شده است. هنگ کنگ به طور گسترده ای در سرتاسر جهان به عنوان یک نیروگاه اقتصادی و یک شهر بزرگ پرطرفدار به عنوان یک منبع محبوب برای سرمایه گذاران خارجی تبدیل شده است که به دنبال جابجایی بیشتر در یک کشور تجارت بازرگانی و تجارت آزاد هستند.

مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا

کشور اسپانیا به شدت نیازمند معرفی یا توضیح است که چرا شهروندان خارجی مایل به نقل مکان به این کشور زیبا که دارای یکی از قدیمی ترین و ثروتمندترین فرهنگ ها در جهان است هستند. آب و هوا اسپانیا، سواحل، شهرها، معماری و جشنواره ها فقط تعداد کمی از جاذبه های است که هر ساله میلیون ها گردشگر را به این کشور جذب می کند. اسپانیا همچنین همراه با این جنبه های مطلوب، یکی از بالاترین استانداردهای کیفیت زندگی در جهان را حفظ می کند.

مارس 12, 2020

نوشتن یک طرح کسب و کار عالی پس از ثبت شرکت لهستان

نوشتن یک طرح کسب و کار عالی پس از ثبت شرکت لهستان اگر به دنبال یک کسب و کار تما‌م‎عیار هستید و می‌خواهید پس از

مارس 12, 2020

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (2)

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (2) در مقاله « بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (1) » تلاش

مارس 11, 2020

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (1)

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (1) تعداد کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که تمایل به راه اندازی بیزنس و کسب و کار و

مارس 11, 2020

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی را باید انجام دهم؟ (2)

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی را باید انجام دهم؟ (2) در مقاله « بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی را باید انجام

مارس 10, 2020

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی را باید انجام دهم؟ (1)

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی را باید انجام دهم؟ (1) یکی از سوالاتی که کارآفرینان و سرمایه‌گذاران قبل از ثبت شرکت لهستان  می‌پرسند این

× مشاوره با واتس اپ