واتس اپ دفتر اروپا 09129158913 و 88783682

info@euroeghamat.com

ثبت شرکت لهستان

ژوئن 24, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

ثبت شرکت لهستان

متقاضیان ثبت شرکت لهستان بدون داشتن تحصیلات و تخصص و مدارک زبان انگلیسی از طریق ثبت شرکت برای اقامت لهستان می توانند  اقدام نمایند.تقریبا همه تجار ایرانی با مشکلات عدیده ای از قبیل افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور ؛نقل و انتقالات منابع مالی و پولی ؛محدودیتهای تجاری ؛بازرگانی؛تولیدی ناشی از تحریمها و سایر چالشهای کسب و کار مواجه هستند این عوامل بدیهی ترین عناصر رونق کسب و کار بعد از مراحل ثبت شرکت لهستان بشمار میرود که متقاضیان ایرانی از آن محروم هستند. شما باید بدانید که علیرغم وجود محدودیتهای فوق برون رفت از این مشکلات کار دشواری نیست تنها شما نیازمند آنید که با قوانین و مقررات و مبانی حقوقی تجارت و کسب و کار وضوابط امور مالیاتی و بیمه در کشورهای اروپایی آشنا باشید تا ملاحظه کنید که چگونه میتوان با روشهایی نه چندان سخت مانند ثبت شرکت در کشورهای اروپایی به مشکلات فوق غلبه کنید اگرچه ثبت شرکت در اروپا دارای سازو کار های حقوقی  ویژه ای است اما کارشناسان مجرب ما در این خصوص مهارت داشته و شما را تا انتهای پروسه استقرار شرکت و شروع کسب و کار یاری میدهند.

ثبت شرکت لهستان برای صاحبان مشاغل

اگر شما متقاضی ثبت شرکت لهستان هستید و دارای کسب و کار در ایران هستید و میخواهید فعالیتهای مشابه و مرتبط با آنها در اروپا راه اندازی کنید ما به شما کمک میکنیم که چگونه این پروسه را انجام دهید؛اساسا میتوان به دو صورت اقدام نمود یا شرکت ثبت شده را به شما منتقل کرد که دارای زمان انجام کار کمتری است  و یا اینکه از ابتدا شرکتی را ثبت نمود که در هر دو حالت تفاوت چندانی با هم ندارند. پروسه ثبت شرکت لهستان برای اقامت لهستان دارای مراحلی می باشد که در ادامه مطالب به آن  اشاره می شود.

انواع ثبت شرکت لهستان

 • شرکت مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص (A.S )

بهترین مدل ثبت شرکت برای پیگری راه اندازی کسب و کار خصوصی و پیگیری پروسه های اقامتی شرکت مسئولیت محدود در لهستان می باشد.

خدمات ما در جهت ثبت شرکت لهستان

 • مشاوره در زمینه اقامت لهستان بر اساس نیاز و هدف متقاضی
 • نگارش طرح کسب و کار و اساسنامه
 • پیگیری پروسه های اداری و اداره ثبت شرکتها
 • انجام کلیه امور حقوقی در اروپا
 • افتتاح حساب بانکی (حقوقی) تحت قوانین ثبت شرکت در اروپا
 • راه اندازی کسب و کار
 • دریافت شعبه از کسب و کارهای موفق لهستان
 • امور حسابداری و مالیات
 • مذاکرات تجاری
 • انجام تمام امور دریافت اقامت برای مدیرعامل و برای سایر اعضا

مزایای ثبت شرکت لهستان و اقامت لهستان

1-  عدم محدودیت سنی برای اقامت لهستان

2- عدم نیاز به مدرک زبان مثل آیلتس

3- عدم نیاز به حضور دائم در لهستان

4- اخذ اقامت اروپا

5- امکان سفر ، تحصیل و زندگی در هریک از کشورهای اتحادیه اروپا درصورتی که برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان و سرمایه گذاری در این کشور نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

تیم متخصصان بین الملل ما با سالها تجربه در زمینه انواع روش های راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری شما را برای ورود به لهستان هدایت می نماید. شایان ذکر است که ایجاد تعامل و ورود به تجارت بین الملل دارای رویکرها و روشهای متفاوتی است در پروسه ثبت شرکت به شرح زیر میباشد:

۱-ثبت شرکت‌ اروپا

۲-گرفتن نمایندگی خارجی

۳-بازاریابی محصولات خارجی

۴-خریدوفروش محصولات خارجی

۵-واردات و صادرات 6- مشارکت در فروش و بازاریابی

7-مشارکت در تولید و مونتاژ محصولات خارجی

8-سرمایه‌گذاری ابتدا در این پروسه یک شرکت بنام شما بعنوان مالک و سهامدار ثبت می شود،  مضافا افتتاح حساب بانکی و سپرده گذاری بنام شما انجام میشود، اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت یکی از روشهای شناخته شده متداول در سالهای اخیر بوده است. دقت فرمایید شما زمانی می توانید از طریق ثبت شرکت اقامت کشوری را دریافت کنید که بر مبنای شرکت ثبت شده کسب و کار راه اندازی کنید و فقط در این صورت است که می توانید پرونده اقامت در اداره مهاجرت تشکیل دهید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.  88783682(021)

09129158913 (واتساپ دفتر اروپا)

یلدا جانفدا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *