واتس اپ دفتر اروپا 09129158913 و 88783682

info@euroeghamat.com

آیا ثبت شرکت اسلواکی انتخاب خوبی است؟

آگوست 13, 2019 - یلدا جانفدا

No Comments

بسیاری از افرادی که قصد دارند وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی شوند، به توانمندی‌های این کشور شک دارند و هنور آن‌گونه که باید و شاید این کشور را نشناخته‌اند. کوچک‌ترین مزیتی که دولت اسلواکی برای کارآفرینان و متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی در نظر می‌گیرد، اقامت اسلواکی است.

در این مطلب قصد داریم به نگرانی‌ها و ترس‌های این دوستان واکنش نشان دهیم و به صورت کلی به مزایای این کشور اشاره کنیم.

ثبت شرکت اسلواکی و حضور در یکی از بهترین بازارهای دنیا

اسلواکی یکی از کشورهای حوزه شنگن محسوب می‌شود و با ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید به راحتی با تمامی کشورهای اروپایی ارتباط صادراتی و وارداتی برقرار کنید و کلیه نیازهای خود را در اروپا که یکی از بهترین بازارهای دنیا است، برآورده سازید.

یکی از مهمترین مزایای بازار اروپا این است که با تمامی بازارهای بزرگ و معتبر دنیا در ارتباط است و در صورتی که بتوانید برند خود را معروف و معتبر کنی می‌توانید محصولات و خدمات خود را به سراسر دنیا صادر کنید و مواد اولیه مورد نیاز خود را از هر جایی که مد نظرتان است، وارد نمایید.

اخذ اقامت اسلواکی و زندگی در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا

یکی دیگر از مزایای مهم ثبت شرکت اسلواکی این است که می‌توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید و به راحتی در تمامی کشورهای حوزه شنگن رفت و آمد کنید. در این رفت و آمدها می‌توانید روابط تجاری برقرار کنید.

خانواده را هم با خود بیاورید

شخصی که به عنوان یک سرمایه‌گذار یا کارآفرین دست به ثبت شرکت اسلواکی می‌زند می‌تواند خانواده (همسر و فرزندان) خود را هم با خود همراه کند و به اسلواکی بیاورد. این موضوع یکی از بزرگ‌ترین مزایایی است که ثبت شرکت در این کشور دارد و به همین خاطر بسیاری از افراد اسلواکی را برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار و حتی زندگی ترجیح می‌دهند.

هزینه پایین زندگی در اسلواکی

مزیت مهم و اساسی اسلواکی که بسیاری از افراد را مایل به ماندن در این کشور می‌کند، هزینه‌های پایین زندگی در این کشور است. وقتی هزینه‌ها کم و پایین باشد، نگرانی‌ها و استرس کاهش می‌یابد و فرد می‌تواند با آسودگی و فراغ بال بیشتری به آینده کاری خود فکر کند.

موسسه یورو اقامت با توجه به سابقه طولانی فعالیت در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی، تصمیم دارد که به افراد و کارآفرین‌هایی که قصد ورود به این کشور را دارند کمک کند و وسایل و شرایط لازم را برای آن‌ها فراهم نماید. در صورتی که قصد دارید در این کشور کارآفرینی کنید و اقامت این کشور را بگیرید، کافی است با مشاوران که شماره‌های آن‌ها در همین صفحه قرار دارد، تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آن‌ها نهایت استفاده را ببرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

یلدا جانفدا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *