تلفن: 02191300926 _ واتساپ: 09129158913

طرح های واردات به ایران

نمونه کارهای موفق

در این مدل برای شما کسب و کاری  در اتحادیه اروپا راه اندازی شده و شما از کشور های اروپایی به وارد کردن محصولات اقدام می نمایید.

 

 

گالری تصویری پروژه های پیشین را ببینید.

محصولات حوزه سلامت

استانداردهای کشورهای اروپایی در زمینه سلامتی بسیار بالا می باشد. واردات مواد اولیه و همین طور راه اندازی شرکت های مشارکتی بین ایران و کشور های اروپایی در مناطق آزاد می تواند سود آوری بالایی داشته باشد. در این دسته بندی لیست شرکت های دارای تمایل به همکاری را می بینید.

اطلاعات بیشتر >>

مواد غذایی

واردات انواع محصولات غذایی مانند نوشیدنی ها، مواد خوراکی، شکلات و سایر اقلام از جنبه های موارد جذاب برای واردات است. در ادامه لیست کاملی از این موارد را می بینید.

اطلاعات بیشتر>>

محصولات صنعتی

کشورهایی مانند چک، اسلواکی و لهستان در وضعیت پس از برجام هم با ایران همکاری داشته اند. محصولات صنعتی مختلفی را در لیست زیر می بینید که امکان وارد کردن آن به کشور وجود دارد.

اطلاعات بیشتر>>

محصولات آزمایشگاهی

واردات تجهیزات آزمایشگاهی از کشور های غربی تا حدی با سختی مواجه شده است. شما می توانید با راه اندازی شرکتی در اروپا نسبت به وارد محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر>>

این مدل کسب و کار برای افرادی مناسب است که تا حدی شناخت نسبت به اصول واردات دارند.

البته اگر در این زمینه تخصص ندارید هم جای نگرانی نیست. چرا که کارشناسان همکار ما در شورای کسب و کار ورشو، می توانند به عنوان مشاور امور را برای شما هموار کنند.

آخرین پروژه های موفق در این زمینه:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر

هدف ما توسعه کسب و کارهای ایرانی در ایران و خارج از کشور است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد کسب و کارهایی که می توانید در اروپا داشته باشید، می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

0912-915-8-913

شماره تماس دفتر:

  88783682 (021)

شبکه های اجتماعی ما

درخواست ملاقات حضوری

آدرس دفتر ایران: جردن، سپر، پلاک 6

آدرس دفتر ورشو:

St. Lindleya 16, 02-013 Warsaw

× مشاوره با واتس اپ