واتس اپ دفتر اروپا 09129158913 و 88783682

info@euroeghamat.com

فرنچایزهای اروپایی

مدل فرنچایز هزینه های اجرایی شما را کاهش داده و شما با گرفتن آموزش های لازمه از سوی شرکت مادر و همین طور تامین مواد اولیه کسب و کار خود می توانید نسبت به سوددهی کار خود مطمئن باشید. راه اندازی این مدل کسب و کار ساده بوده و اخذ اقامت شما را تضمین می کند.

برخی فرنچایزهای موفق

راه اندازی دفاتر کاری مشترک

اخذ نمایندگی های شرکت های اجاره دفاتر اشتراکی امروزه به یک مدل درآمد زا تبدیل شده است که علاوه بر کسب درآمد ماهانه شما را نسبت به داشتن یک ملک در کشورهای اروپایی مطمئن می کند.

توضیحات بیشتر>>

خرده فروشی و توزیع

راه اندازی کسب و کارهای خرده فروشی و توزیع یکی از روزمره ترین و سهل الوصولترین موارد مدل کسب و کار فرنچایز است. راه اندازی فروشگاه لوازم ارایشی، هایپر مارکت و یا راه اندازی شبکه توزیع محصولات می تواند سود تضمین شده ای برای شما داشته باشد.

توضیحات بیشتر>>

مراکز زیبایی

اخذ فرانچایز مراکز زیبایی یکی دیگر از حوزه های کاری است که ایرانیان ساکن اروپا می توانند، با هزینه ای معقول سرمایه گذاری نمایند. از مزایای این مورد، هزینه پایین فضا و سرمایه اولیه کم است. این مشاغل در سطوح سرمایه گذاری مختلف قابل اجرا است.

توضیحات بیشتر>>

اخذ شعبه رستوران

بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی برای اطمینان از داشتن اصل سرمایه خود نسبت به خرید ملک تجاری و راه اندازی کسب و کار رستوران اقدام می کنند. مدل فرنچایز هزینه های اولیه کسب و کار شما را تا حد قابل قبولی پایین می آورد.

توضیحات بیشتر>>

این کسب و کارهای برای افراد زیر مناسب است:

1. تخصص کافی نداشته و برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز به آموزش و مشاوره دائم دارند. 2. به دنبال راهکارهای کم هزینه ورود و اقامت اروپا هستند. 3. تسلط زبانی زیادی ندارند.

آخرین نمونه های موفق این کسب و کارها

برای کسب اطلاعات بیشتر

هدف ما توسعه کسب و کارهای ایرانیان در ایران و خارج از کشور است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد کسب و کارهایی که می توانید در اروپا داشته باشید، می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

0912-915-8-913

شماره تماس دفتر:

  88783682 (021)

شبکه های اجتماعی ما

درخواست ملاقات حضوری

آدرس دفتر ایران: جردن، سپر، پلاک 8

آدرس دفتر ورشو:

St. Lindleya 16, 02-013 Warsaw